projekt fyziomotion

FYZIOMOTION je cesta k rovnováze a rozvoji Vašeho pohybového systému. Ten je nezanedbatelnou součástí zdravého životního stylu, tak potřebného v dnešní době.

Název Fyziomotion v sobě skrývá dvě slova, jako klíče ke zdravému tělu.

FYZIO – jako fyziologický, přirozený pohyb těla, který je vlastnímu tělu prospěšný a rozvíjí ho. Také první část slova znamená pomocí fyzioterapeutky.  Fyzioterapeutka vede, konzultuje a učí Vás zdravě se hýbat.

MOTION – pohyb. Základní funkce lidského těla, díky které plníme naše potřeby i v té nejbazálnější formě, ale také si díky této „funkci“ často plníme naše sny a užíváme si život. Pohybem harmonizujte nejen tělo, ale i ducha.

FYZIOMOTION může druhým ukázat, jak zlepšit a rozvíjet své tělo aby nebolelo a přinášelo radost z pohybu při sportu i běžných denních aktivitách. K tomu pomáhají mnohaleté zkušenosti v oboru fyzioterapie.

Klienti FYZIOMOTION jsou často lidé, kteří hledají komplexní prevenci, i lidé s potížemi v různých oblastech těla. Individuálně nacházíme možnosti korekce a kompenzace po důkladném diagnostickém vyhodnocení pohybového aparátu. Vyrovnáváme svalové dysbalance s celkovým funkčním přístupem od nejhlubších stabilizačních svalů.

Další součástí společné práce klienta a Fyziomotion je také snaha o rozvoj a vyvážení funkce pohybového aparátu tak, aby působila co nejlépe na celé tělo a byla tou nejvýhodnější investicí do budoucna.